Dziewięć sposobów na powiększenie libido

Lut 20, 2015 |

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i towarzyszki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Przedstawiam kilka prostych porad, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA udowodniły, że dotyk stymuluje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i popęd seksualny. Solarium też daje takie wyniki.
3. Oglądaj filmy o miłości

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Ustalili oni, że filmy romantyczne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy zajdzie taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Pij sok z owocu granatu
Każdego dnia konsumuj szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, potencja
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie wzmaga napływ krwi do penisa – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wytwarzanie fal alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli mężczyzna je zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Wobec tego wskazane jest włączyć do jadłospisu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do penisa. Pewne badanie dowiodło, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra tanio

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.