Dlaczego ci się nie chce kochać?

Mar 13, 2015 |

indeks1

Co tłumi chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co prowadzi do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może też owocować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej i zaburzeniami erekcji. Inne choroby, które
tania kamagra mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i kłopoty z sercem. Jeżeli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w terapii prostaty, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich korzyściach kamagra zel jak również o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. W dzisiejszych czasach wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być nieprawidłowy styl życia albo złe nawyki, takie jak palenie tytoniu, zła dieta, zbyt mało snu i inne podobne sytuacje. Pomyśl nad zmianą stylu życia, zerwij z tytoniem, zacznij uprawiać sport i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.