Kilka trików na silniejszy wzwód

Mar 14, 2015 |

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Znanych jest kilka prostych metod, pozwalających wypracować silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco silna lub jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz kilka wskazówek dla siebie.

Podajemy ci parę łatwych rozwiązań, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo wzbronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego cialis uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Powoli oraz stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, iż spada przepływ krwi do członka w czasie stosunku. Jeżeli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś osobą otyłą to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może też oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może tania kamagra być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zlikwiduj nadwagę.

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.