Moda wczoraj oraz dziś

Maj 28, 2015 |

Naprawdę dużo kobiet ma spore kompleksy na tle swojej tuszy – często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, ale nie ma większego sensu kłamać – całkiem często rzeczywistość jest taka, że faktycznie panie mają nieco kilogramów za wiele. Na szczęście są bardzo interesujące rozwiązania, które powodują, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem chude kobiety przez kiepsko dobrane ubrania wyglądają na sporo cięższe niż w rzeczywistości. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez wątpienia ubrania muszą być jednego koloru – oczywiście nikt nie mówi, że odpadają przeróżne odcienie takiego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w owej kwestii panuje akurat wolność. Na dodatek niech odcień naszego wdzianka podkreśli to jaką mamy karnację, to wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To słabe połączenie, które nie dość, iż prezentuje się mało korzystnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeżeli zaś w grę wchodzą wąskie biodra i mocno rozbudowana klatka piersiowa, to warto założyć szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. Nierzadko kobiety pragną ukryć brzuch, nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W tym celu warto założyć spódniczkę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakowoż jeżeli jakaś z kobiet pragnie je ukryć, musi założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. No i na dodatek szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilogramów lżej.

Posted in: Bez kategorii | Tags: , , , ,

Comments are closed.