Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Lis 18, 2018 |

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo powstające z licznych elementów wzmacniających, które wydobywają się w niniejszym serum sprawiają, że tylko po pierwszej aplikacji widać oraz odczuć różnicę. To zła formuła, która kumuluje się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawdziwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i związanych spośród nimi korzyści. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży kieruje do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie ochrania włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód że warto sięgnąć z atutów tego sposobu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

ProEngine Ultra

Revitalum Mind Plus

Vivese

Posted in: Witalność

Comments are closed.