Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który rozwiąże tenże problem i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Lis 18, 2018 |

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą potrafi być chora dieta i słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który pomaga ich projekt i organizację. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie kształtują się zarówno dla kobiet, jak też dla mężczyzn, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, wpływając na pozostały element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To obecnie owe elementy decydują o dobrym funkcjonowaniu specyfiku również mają duże stanowisko w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, a co wewnątrz czym chodzi, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso-Duo Oil 2

Posted in: Witalność

Comments are closed.