Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże ten kłopot oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Lis 18, 2018 |

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością prawdopodobnie być niezdrowa dieta oraz słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który pomaga ich kształt i formę. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale przyznają się także dla kobiet, jak także dla ludzi, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na następny element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To akurat te elementy decydują o dobrym funkcjonowaniu materiału również mają wyjątkowe uznanie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, a co wewnątrz czym idzie, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo Oil

Posted in: Witalność

Comments are closed.