Śniłeś o doskonałej sylwetce, jednak trudno o taki efekt? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

Paź 9, 2019 |

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najświetniejsze aktywne składniki zdarzają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki właśnie trudno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty swoich treningów. Cerberus da Ci stworzyć mięśnie ze zwykli i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i siły jeszcze zupełnie nie było właściwie banalne i silne.
Cerberus

Gdy chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który umożliwia na zmianę androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten istnieje więc Twoim wrogiem. Cerberus jest niezawodnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zauważysz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i trzyma poziom testosteronu na znacznym poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wspólnie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak dawał w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Okazało się, że posiada inklinacje do zakładania swojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i zestawem zdrowej diety nauczyły go jako właśnie myśleć o siebie. Tę naukę oferuje naszym podopiecznym.

Cerber to potężny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Posted in: Witalność

Comments are closed.